0 ks za 0 Kč
V košíku máte 0 ks
Celková cena: 0 Kč

O džemech

Hledáte poctivý džem, pak jste zde správně. Složení napovídá, že jde vždy o 100% ovoce daného druhu bez náhražek a konzervantů. Bez zbytečného cukru a dochucovadel. Vychutnejte si lahodnou, pravou a skvěle vyváženou chuť džemů, které jinde nenajdete.

Naše receptury jsou postavené tak, aby v džemu zůstalo maximální množství vitamínů a minerálů. Pro lehkost, chuť a výživové hodnoty, je mezi našimi zákazníky také mnoho sportovců.

Džemy slazené Stévií si nemusí odpírat ani lidé s cukrovkou 1. nebo 2. typu. Naopak, jak je známo, Stévie sladká pomáhá udržovat hodnotu krevního cukru v optimální hladině, přispívá k lepší látkové výměně, tím k lepšímu spalování tuků.

Při konzumaci je důležité nekontaminovat džem jinou potravinou. Džemy neobsahují konzervační látky, znamenalo by to znehodnocení produktu. V neotevřeném obalu a ne větší než pokojové teplotě je minimální trvanlivost 24měsíců.

Kvalitní džemy

To co děláme, děláme poctivě, proto jsou džemy vyrobené z přírodních surovin, které jsou vybrané s pečlivostí nám vlastní. 

Hledáte poctivý džem, pak jste zde správně. Složení napovídá, že jde vždy o 100% ovoce daného druhu bez náhražek a konzervantů. Bez zbytečného cukru a dochucovadel. Vychutnejte si lahodnou, pravou a skvěle vyváženou chuť džemů, které jinde nenajdete. :-)

Český výrobce

Jsme ryze český výrobce bez zahraniční účasti. Činností podporujeme lokální dodavatele a naše poctivé džemy nabízíme primárně českým zákazníkům. Těší nás poctivá práce, kterou odvádíme. Největší odměnou nám je džem z naší produkce na Vašem stole. :-)